Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському пройшов відкритий турнір з черлідингу «Зірочки Прометея»

Понеділок, Грудень 20, 2021 - 11:48

У Кам'янському на базі СК «Прометей» відбувся святковий відкритий турнір ДЮСШ №2 з черлідингу «Зірочки Прометея», приурочений до Дня Святого Миколая. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменок із 16 міських команд у трьох вікових категоріях: діти від 3 до 8 років, від 8 до 12 років та дорослі.

Під час церемонії відкриття турніру учасниць і тренерів привітав міський голова Кам'янського Андрій Білоусов.

«Проведення чемпіонатів з черлідингу для Кам'янського стало доброю традицією. Ми вже неодноразово приймали змагання всеукраїнського рівня та постійно проводимо міські турніри. З кожним роком кількість охочих займатися цим видом спорту зростає. І це добре, адже черлідинг поєднує в собі красу, грацію та силу, привчає до здорового та активного способу життя. Бажаю всім учасницям змагань успішних виступів та яскравих перемог, а глядачам – гарного настрою і позитивних емоцій», – сказав Андрій Білоусов.

Для спортсменок, які багаторазово ставали переможницями та призерками чемпіонатів України і Євроліги, міський голова Андрій Білоусов та його заступник Костянтин Саусь передали подарунки – яскраві костюми для виступів. Організатори турніру подякували за всебічну підтримку та сприяння.

«У нових костюмах ми радуватимемо глядачів на численних спортивних заходах. Дуже вдячні за допомогу», – сказала тренер з черлідингу СК «Прометей» Альона Козинець.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei