Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському приступили до заміни деформаційного шва на мостовому переході через р. Дніпро

Четвер, Серпень 19, 2021 - 10:51

19 серпня в Кам'янському стартували роботи із заміни чергового деформаційного шва на мостовому переході через р. Дніпро, який був в аварійному стані. Шов розташований на самому початку моста в напрямку з правого на лівий берег.

Початок робіт проконтролював мер міста Андрій Білоусов.

«Мостовий перехід через р. Дніпро – складна технічна споруда протяжністю близько 10 кілометрів і найдовший мостовий перехід в Європі. Його передали на баланс міста більше 20 років тому в недобудованому стані і без введення в експлуатацію. Утримання моста в нормальному стані потребує значних витрат з міського бюджету. Щорічно ми витрачаємо на це десятки мільйонів гривень. Через мостовий перехід проходять дороги обласного значення, а через вулицю Грушевського він з'єднується з дорогою державного рівня. У зв'язку з цим ми звернулися в держпідприємство «Укравтодор» з проханням забрати міст в державну власність і ухвалили відповідне рішення на сесії міської ради. У разі позитивного вирішення питання ми зможемо спрямовувати кошти, які йшли на утримання моста, на реалізацію більш важливих соціальних програм», - сказав Андрій Білоусов.

Міський голова зазначив, що за останні роки на мостовому переході через р. Дніпро замінили сім таких деформаційних швів. Роботи із заміни цього шва планують завершити протягом місяця.

Крім того, паралельно за дорученням мера ремонтують два мости в селищі Романкове - по вулиці Івана Франка і по вулиці Молдавській.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei