Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському родинам загиблих бійців передали благодійну допомогу, зібрану українською діаспорою Сан-Франциско

Четвер, Лютий 4, 2021 - 15:56

Організація українців «Громада», що базується в місті Сан-Франциско штату Каліфорнія, через ГО «ТАПС-Україна», яка є об’єднанням сімей загиблих Героїв України, передала фінансову допомогу родинам загиблих в АТО бійців Кам’янського.

4 лютого з сім’ями загиблих героїв зустрівся Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, представники Ради ветеранів АТО облдержадміністрації Катерина Чижик і Юлія Дмитрова, керівник ГО «ТАПС-Україна» Тетяна Хорольська і депутат міської ради, начальник Штабу національного захисту Кам’янського Віталій Чернявський.

«Я вдячний громадській організації «ТАПС-Україна» і нашим американським друзям з української діаспори за те, що підтримують сім’ї загиблих у різних містах нашої країни, зокрема й у Кам’янському», – сказав Андрій Білоусов.

Катерина Чижик подякувала міському голові за співпрацю і увагу до проблем сімей загиблих бійців.

Члени сімей загиблих – це молоді жінки і їхні дітки. У ході зустрічі, крім отриманої матеріальної допомоги, вони дізналися багато корисної інформації про діючі соціальні програми, поділилися своїми переживаннями.

«Цікаво спілкуватися, підтримувати зв’язок і дізнаватися актуальну інформацію. Нас підтримує влада міста і члени ГО «Патріот-2015», – сказала Вікторія Мосьпан – вдова загиблого в АТО Віталія Мосьпана.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei