Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському створять байкерський арт-об'єкт

Четвер, Жовтень 7, 2021 - 17:47

7 жовтня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду з питання створення першого байкерського арт-об'єкту. Ініціатива належить мотоциклістам міста, які звернулися до мера з проханням втілити в життя їхню ідею. Постамент мотоцикла встановлять на зеленій зоні біля театру імені Лесі Українки ближче до пам'ятника «Літак МіГ-19». Поруч із залізобетонною конструкцією зроблять сквер з лавками і урнами. Макет мотоцикла-пам'ятника байкери придумають самі.

«Ідея створення нового арт-об'єкта для представників моторуху виникла рік тому. Ми довго вибирали місце, узгоджували деталі. Це стане місцем збору мотоциклістів, ми зможемо проводити тут тематичні заходи, приймати гостей байкерів з інших міст, які багато подорожують. В інших містах є пам'ятники мотоциклістам, але арт-об'єктів таких масштабів, зі сквером, ми ще ніде не бачили. Андрій Леонідович Білоусов сам байкер, їздить на мотоциклі, тому ми не сумнівалися, що він підтримає нашу ініціативу», - сказав президент мотоклубу« Sinners» Ігор.

Відкрити новий арт-об'єкт планують на День міста - 2022.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei