Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському триває реконструкція колегіуму №16 та гімназії №11

П'ятниця, Березень 26, 2021 - 15:19

У Кам’янському за грантові кошти Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) продовжують реконструювати колегіум №16 та окрему будівлю гімназії №11. Проєкти реалізують у рамках «Надзвичайної кредитної програми», де 80 відсотків коштів надає ЄІБ і 20 – місцевий бюджет.

26 березня мер Кам'янського Андрій Білоусов провів спільну виїзну нараду на об'єктах з представниками Програми Розвитку Організації Об'єднаних націй (ПРООН), які надають консультативний супровід проєктів.

Окрема будівля гімназії №11, розташована по вулиці 9 Травня, 18, після реконструкції стане початковою школою, де зможуть навчатися 270 дітей. Це дозволить розвантажити основну будівлю школи, розраховану лише на 400 учнів. На даний момент у будівлі добудували вхідні групи і навчальний корпус, зміцнили фундамент, замінили покрівлю, продовжують встановлювати металопластикові вікна, міняти комунікації та утеплювати фасад. Проєкт передбачає також ремонт усіх внутрішніх приміщень та закупівлю нових меблів.

«На території колегіуму № 16 також буде виконано утеплення фасаду, заміну вікон та покрівлі, утеплення підвальних приміщень, ремонт усіх внутрішніх приміщень і закупівлю нових меблів. Крім того, в колегіумі будуть побудовані додаткові приміщення, міні-стадіони і дитячі спортивні майданчики. На сьогоднішній день ми готуємо такі проєкти, щоб наше місто в майбутньому могло знову брати участь у конкурсі ЄІБ і отримувати грантові кошти на відновлення об’єктів інфраструктури. За умови рівномірного фінансування з боку ЄІБ всі роботи у повному обсязі плануємо завершити в цьому році», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei