Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському триває ремонт тротуарів

Середа, Жовтень 27, 2021 - 15:00

У Кам'янському за дорученням мера Андрія Білоусова продовжують ремонтувати тротуари. Роботи ведуться по всьому місту. Залежно стану дорожнього покриття залучається спеціалізована техніка.

«Цього року ми запланували виконати ремонт тротуарів на 13-ти вулицях міста. На даний момент відремонтували тротуари на 9-ти вулицях. Сьогодні техніка працює на проспекті Конституції. Залишиться відремонтувати тротуари на вулицях: Алтайська, Республіканська та В.Стуса. Також наступного року ми продовжимо цю роботу», - сказав мер Андрій Білоусов.

Відновлено пішохідні дороги за адресами: пр-т Шевченка та Свободи, вулиці: Грушевського, Медична, Лисенка, Матросова, Звенигородська, пр-т Конституції, вул. Сачко, пр-т Аношкіна та проїжджа частина вулиці Костромська.

«Для пішоходів стан тротуарів є дуже важливим питанням. На Соцмісті ми бачимо, як багато сьогодні робиться для людей. Відкрили новий сквер по Ухтомського, встановили сучасний розважальний комплекс для дітей біля ЦНАПу, будується спорткомплекс на проспекті Конституції, реконструюється друга лікарня по вулиця Менделєєва та багато іншого. Ми вдячні меру за його роботу», - сказала місцева мешканка Лариса Пісецька.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei