Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському тривають роботи з будівництва та реконструкції інфраструктурних об'єктів

Середа, Вересень 29, 2021 - 16:48

У Кам'янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова триває будівництво і реконструкція об'єктів інфраструктури.

З метою контролю міський голова провів черговий об'їзд по об'єктах, де ведуться будівельні роботи. На даний момент капітально ремонтують будівлю лівобережного кінотеатру «Мир». Зовні триває утеплення і ремонт фасаду, заміна плитки, оновлення парапету. У великому залі для глядачів буде оновлена розширена сцена, нове покриття для підлоги і вся система освітлення, а також нові зручні крісла. Оновлена будівля, яка є культурно-розважальним центром лівобережжя, прикрасить весь мікрорайон.

У гімназії №11 завершується будівництво сучасного стадіону. Спортивний комплекс включає велике футбольне поле зі штучним покриттям, бігову доріжку, баскетбольний і волейбольний майданчики, а також окрему зону для занять воркаутом, огородження та освітлення.

«У цьому році гімназія відзначає свій 30-річний ювілей, і до цього свята ми отримуємо від міської влади такий розкішний подарунок – новий сучасний стадіон для блага наших дітей!» – сказала директор гімназії №11 Наталія Рева.

Також Андрій Білоусов проконтролював процес оновлення фасадів багатоповерхових будинків, розташованих у центрі міста (майдан Героїв і проспект Т. Шевченка), хід капітального ремонту колишньої міської лікарні №2 у Соцмісті на вулиці Менделєєва, 21, а також будівництво великого багатофункціонального стадіону на проспекті Конституції та льодової арени. При будівництві льодового катка вже виконано колосальний обсяг робіт, три етапи закладки та зміцнення фундаменту. Розмір самої льодової ковзанки 56х26 метрів, також проєктом передбачені глядацькі трибуни на 700 місць і цілий комплекс інших технічних споруд.

«Ми відкрили багато інфраструктурних об'єктів два тижні тому – на День міста. Зараз ми продовжуємо ці роботи. По всіх об'єктах роботи ведуться відповідно до графіка. Практично всі вони будуть відкриті до кінця року, а деякі – навесні наступного року», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei