Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському урочисто відкрили театральний сезон

П'ятниця, Жовтень 8, 2021 - 11:36

7 жовтня в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки відбулося урочисте відкриття 42-го театрального сезону. Глядачів та всіх поціновувачів театрального мистецтва чекав гала-концерт «Театр – життя» з яскравою шоу-програмою.

У святковому відкритті театрального сезону взяв участь мер Кам'янського Андрій Білоусов. Міський голова привітав з культурною подією всіх присутніх, великий колектив театру і його керівника Маргариту Кудіну – заслуженого діяча мистецтв України.

«Театр імені Лесі Українки – наша гордість, центр культури і творчості, улюблене місце відпочинку кам'янчан. Тут працюють талановиті, віддані своїй професії люди. Результат – численні перемоги в театральних конкурсах і фестивалях. У тому числі – гран-прі та дипломи нашого регіонального фестивалю-конкурсу «Січеславна». Наш театр відомий далеко за межами України. Уже в наступному році світова театральна громадськість буде стежити за проведенням у Кам'янському Міжнародного фестивалю «Класика сьогодні». Бажаю театру подальшого процвітання, яскравих прем'єр і вдячних глядачів! Артистам – натхнення, сил, здоров'я та благополуччя», – сказав Андрій Білоусов.

Маргарита Кудіна подякувала меру за всебічну підтримку, за відновлення колишнього Палацу ім. Горького, який сьогодні став Новою сценою театру ім. Лесі Українки і радує кам'янчан творчим розвитком.

«Вдячні, що ви нас завжди чуєте і допомагаєте – це дуже цінно! Театр, культура і мистецтво завжди потребують підтримки», – сказала Маргарита Кудіна.