Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбулося спортивне свято - «Парад чемпіонів»

Неділя, Серпень 29, 2021 - 12:50

28 серпня в Центральному парку Кам’янського з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулося видовищне спортивне свято «Парад чемпіонів». На заході були присутні керівники, тренера і вихованці всіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів Кам’янського. У ході урочистої частини гості свята вітали спортсменів міста, які досягли видатних результатів у спорті і своїми рекордами принесли славу рідному місту і Україні.

Привітав спортсменів мер Кам'янського Андрій Білоусов.

«Вже традиційно в кінці літа ми проводимо «Парад чемпіонів». Це свято в вашу честь. Саме ви прославляєте Кам'янське на всеукраїнських і міжнародних спортивних аренах. Ми щиро пишаємося вашими досягненнями і перемогами, кожна з яких є результатом щоденної наполегливої ​​праці. Також хочу подякувати тренерам за вклад у молодь і батьків, які підтримують прагнення дітей займатися спортом. Ми також завжди готові підтримати вас, активно розвиваємо спортивну інфраструктуру, тільки в цьому році будуємо три багатофункціональних спортивних комплекси: на Соцмісті по проспекту Конституції, на Черемушках по вулиці С. Слісаренко і на 10-му мікрорайоні лівого берега, а також сучасну Льодову арену. Наше завдання – зробити так, щоб у кожного була можливість займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Бажаю всім міцного здоров'я, оптимізму, бадьорості та нових досягнень», - сказав Андрій Білоусов.

 

На території парку розташувалися локації, де проходили відкриті тренування з баскетболу, айкідо, ушу, карате, кікбоксингу, тхеквондо ВТФ, боксу, дзюдо, спортивної гімнастиці і акробатики. Секрети молодості і краси відкривали фахівці з скандинавської ходьбі. Проходили змагання з шахів та шашок, майстер класи зі стрільби з лука. Всі гості свята могли вибрати для себе актуальний спортивний напрямок.

Міський голова Андрій Білоусов приділив увагу всім спортивним майданчикам, поспілкувався з тренерами і спортсменами, зробив загальні пам'ятні фото.

Також цього дня відбулося відкриття спортивного майданчика на житловому масиві Черемушки. Сучасне міні-футбольне поле з високою огорожею і штучним покриттям збудували по вулиці Грушевського між будинками № 30-34. Тут провели благоустрій території, встановили зовнішнє освітлення та дитячий ігровий майданчик. На честь відкриття спортивного об'єкту для дітей організували футбольний турнір. Місцеві жителі висловили подяку міському голові та депутату міської ради Костянтину Саусь за виконану роботу і створення спортивного поля, де діти і дорослі зможуть з користю для здоров'я проводити своє дозвілля.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei