Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбулися фінальні ігри за «Кубок міського голови -2021» з міні-футболу

Четвер, Квітень 1, 2021 - 12:40

31 березня на базі СК «Прометей» відбулися фінальні ігри за «Кубок міського голови-2021» з міні-футболу. У найсильнішому фіналі змагалися команди, які за підсумком чемпіонату 2020-2021 навіть не потрапили до трійки призерів - «Інтро» і «Атлант». Другий фінал був не менш цікавим, в ньому зустрілися четверта команда Ліги «С» «Патріот» проти чемпіона «Баглій».

За підсумком фіналів з рахунком 4: 2 перемогла команда «Баглій», з таким же рахунком «Атлант» переміг команду «Інтро».

Церемонію нагородження команд провели Кам'янський міський голова Андрій Білоусов і начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк.

«Футбол – це гра, яку люблять мільйони людей по всьому світу. Протягом останнього місяця більше 30 команд боролися за право змагатися у фіналі. Дякую всім гравцям за те, що вкладаєте душу в своє хобі, розвиваєте футбольний рух в нашому місті і даруєте тим самим кам'янчанам можливість спостерігати за цікавими матчами. Вітаю всі команди із завершенням змагань, бажаю успіхів і яскравих спортивних перемог в подальшому», - сказав Андрій Білоусов.

Окрім медалей, кубків і нагород кращим гравцям мер вручив командам-переможцям грошові сертифікати.

«Для нас дуже важлива підтримка і увага мера до цього виду спорту. Ми всіма силами намагаємося розвиватися, виходити на більш професійний рівень, шукаємо хлопців, які також горять і люблять грати в футбол. Подаровані кошти – несподіваний приємний бонус, який допоможе в оснащенні нашої команди», - сказав футболіст команди «Атлант» Андрій Булькач.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei