Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відбувся «Велодень-2021»

Субота, Серпень 14, 2021 - 18:27

14 серпня в Кам'янському відбувся один з найпопулярніших щорічних спортивних заходів - «Велодень-2021», якого з нетерпінням чекають всі велосипедисти нашого міста і найближчих населених пунктів. О 9:00 годині ранку на площі Калнишевського почалася реєстрація. Перед стартом учасників велопробігу привітав мер міста Андрій Білоусов.

«У зв'язку з карантином ми деякий час не могли проводити цей загальноміський захід, але сьогодні ми знову можемо проїхати вулицями нашого рідного міста. Бажаю всім гарного настрою, яскравих і позитивних емоцій!» - сказав Андрій Білоусов.

Пройшовши попередній інструктаж з правил дорожнього руху, велосипедисти однією дружною колоною поїхали по маршруту - проспект Шевченка - мостовий перехід через р. Дніпро в напрямку лівого берега до кінця моста і назад на площу Калнишевського. Протяжність маршруту склала близько 20 км.

Коли всі учасники добралися до фінішу відбулася церемонія нагородження переможців велопробігу. Андрій Білоусов вручив подарунки тим, хто подолав дистанцію швидше за всіх і юним переможцям дитячих велозаїздів, які паралельно проходили на площі. Також подарунки отримали учасники, у яких на велосипеді або одязі була Олімпійська символіка.

Організатором загальноміських велопробігів традиційно виступає управління молоді та спорту за дорученням міського голови. Головна мета заходу - популяризація спорту і здорового способу життя серед городян, спосіб показати переваги екологічного виду транспорту.

Учасники Велодня-2021 подякували меру і всім, хто брав участь в організації спортивного свята.

«Це чудова можливість провести час в компанії друзів, поспілкуватися з людьми, які люблять активний відпочинок, весело та з користю провести вільний час. Будемо дуже чекати наступного Велодня-2022», - сказав учасник веломарафону.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei