Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відкрили меморіальну дошку видатному композитору Мирославу Скорику

Середа, Листопад 3, 2021 - 17:41

У Кам'янському фаховому музичному коледжі відбулася церемонія відкриття пам'ятної дошки видатному українському композитору, Герою України, заслуженому діячу мистецтв Мирославу Михайловичу Скорику (1938–2020).

На урочистому заході були присутні родичі та колеги Мирослава Скорика, дружина композитора Адріана Ярославівна, голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, керівництво та колектив коледжу, мешканці міста. Біографія Мирослава Скорика – унікальна, його творчістю захоплюються, а музику виконують оркестри багатьох країн світу.

У своєму виступі Микола Лукашук зазначив, що Мирослав Скорик – справді видатна постать. Його ім'я закарбовано в історії України та у світовій історії. Це справжній герой України, завдяки його творчості українська музика звучить по всій земній кулі. Із Кам'янським музичним коледжем Мирослава Скорика пов'язують історичні події. Пів століття тому тут проходив концерт Дніпропетровської філармонії, де він був одним із диригентів, і тут уперше прозвучав його видатний концерт «Карпатський», який приніс композитору світове визнання.

Володимир Орлов назвав діяльність композитора – візитівкою України, а також наголосив, що його творчість завжди житиме в серцях українців.

«Сьогодні у нашому місті визначна подія. Ми вшановуємо пам'ять генія, видатного композитора, Героя України, людини, твори якої стали золотим надбанням нашої країни. У 2021 році ім'я Мирослава Скорика було присвоєно Кам'янському музичному коледжу. Впевнений, що коледж із честю та гордістю нестиме це високе звання, а студенти продовжать прославляти Україну на весь світ», – сказав Андрій Білоусов.

Дружина Мирослава Скорика Адріана подякувала всім, хто долучився та підтримав реалізацію цього проєкту. На завершення заходу відбувся святковий концерт.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei