Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відкрили реконструйований лівобережний парк і новий сквер на Соцмісті

Неділя, Вересень 19, 2021 - 08:56

18 вересня в Кам'янському відкрили після реконструкції лівобережний парк і новозбудований сквер по вулиці Ухтомського на Соцмісті.

Після реконструкції територія лівобережного парку збільшилася в три рази. Встановлено нові лавки та урни, сучасні атракціони, канатне містечко, майданчики для гри в хокей на роликах, скейт-парк, вуличні тренажери, збудовано оглядовий майданчик, фонтан, змонтовано нове зовнішнє освітлення, алеї парку вкладені тротуарною плиткою, проведено масштабне озеленення та багато іншого. Вперше за весь час роботи парк суттєво змінився на краще, і тепер буде радувати відвідувачів новим оснащенням, доглянутим і сучасним видом.

Відкриття скверу по вулиці Ухтомського стало справжньою подією для жителів Соцміста. Сотні городян - дітей і дорослих - прийшли подякувати меру за роботу. На території нової зони відпочинку поклали плитку, встановили лавки, урни, зовнішнє освітлення, дитячі ігрові майданчики, фонтани, висадили молоді ялинки і липи, провели асфальтування прилеглих до скверу доріг.

Відкриття інфраструктурних об'єктів приурочили до святкування 271-ї річниці заснування міста.

Під час урочистої церемонії відкриття оновленого парку і нового скверу жителів зі святом привітав мер Андрій Білоусов.

«Щороку на День міста ми відкриваємо нові або реконструйовані об'єкти. І в цьому році ми також відкриваємо цілий ряд об'єктів в різних сферах. Вітаю всіх зі святом, бажаю добра, благополуччя та здійснення всіх ваших мрій», - сказав мер.

Святкова програма в парку вийшла дуже барвистою за рахунок проведення конкурсу «Різнокольорових парасольок». Андрій Білоусов вручив подарунки та нагороди учасникам і переможцям яскравого конкурсу.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei