Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відремонтували 27 розкрадених ліфтів

Субота, Січень 30, 2021 - 10:27

Одразу після звільнення директора КП «УКОЖФ» Тетяни Щебетової - 22 грудня 2020 року компанія, яка на той момент працювала у неї в субпідряд і обслуговувала ліфтове господарство міста, без попередження припинила свою роботу, перестала виконувати свої зобов'язання перед містом, а також залишила після себе 32 розкрадених ліфти.

Щоб в найкоротші терміни вирішити проблему і відновити роботу ліфтів, без яких складно обійтися мешканцям багатоповерхових будинків, влада залучила нову компанію, яка зараз займається відновленням зламаних ліфтів.

29 січня мер Кам'янського Андрій Білоусов перевірив запуск чергового відремонтованого ліфта в будинку за адресою: вулиця Алтайська, 5 (перший під'їзд).

«Попередня компанія, яка обслуговувала ліфтове господарство міста, залишила після себе 32 ліфта, в яких були відсутні блоки управління. На сьогоднішній день 27 з них вже працюють, а решту 5 запустять в роботу до 5 лютого. Зараз ліфти міста обслуговує нова організація, яка укомплектована всім необхідним, аварійною службою і штатом компетентних співробітників», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei