Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відремонтують будівлю колишньої водолікарні

П'ятниця, Березень 26, 2021 - 09:12

Будівлю колишньої водолікарні, розташовану на перехресті проспекту Конституції та вулиці Січеславський шлях, планують капітально відремонтувати. Медичний заклад не функціонує вже більше 20 років.

25 березня мер Кам'янського Андрій Білоусов разом зі своїми заступниками провів робочу нараду з питання відновлення будівлі. Після капітального ремонту тут відкриють ДЮСШ, оскільки поруч будується багатофункціональний спортивний комплекс. Також в будівлі буде розташовуватися Центр патріотичного виховання для учасників АТО/ООС і членів їх сімей, який планує створити ГО «Патріот-2015». Крім цього, в планах влади – відновлення басейну для оздоровчих процедур людей з інвалідністю.

«У цьому році ми плануємо розробити всю проєктно-кошторисну документацію, щоб в наступному році приступити до початку ремонтних робіт», - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei