Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському відзначили 78-му річницю визволення міста

Понеділок, Жовтень 25, 2021 - 13:37

25 жовтня в Кам'янському пройшли пам'ятні заходи, присвячені 78-й річниці визволення міста від фашистських загарбників.

У заходах взяли участь Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, депутати міської ради, представники ПП «БДЖОЛА», голова Ради ветеранів Людмила Тесьолкіна, голова Кам'янської міської організації «Союз ветеранів Афганістану» Олег Качуровський та інші представники влади і громадськості.

Учасники провели церемонію покладання квітів біля Стели на площі Визволителів, біля братської могили воїнів-визволителів у селищі Карнаухівка і біля пам'ятника «Прометей».

«Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо тих, хто загинув у найстрашнішій війні в історії людства. Під час Другої світової війни загинули десятки мільйонів людей, мільйони українців і тисячі наших кам'янчан. Ми згадуємо дітей війни і тих, хто працював у тилу, відновлював нашу країну, міста і села. Я бажаю довгих років життя нашим ветеранам і мирного неба над головою нам усім. Нехай наші захисники, які сьогодні охороняють наше мирне життя, – повернуться додому живими і неушкодженими. Нехай наша країна і місто розвиваються і розквітають», – сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei