Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському завершився навчальний рік

Вівторок, Червень 7, 2022 - 12:24

7 червня в усіх школах міста завершився навчальний рік. В умовах воєнного стану для більшості випускників свято останнього дзвоника пройшло не на шкільному подвір’ї, а в онлайн форматі. Виключенням стали школи, в яких є укриття.

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов побував на урочистій лінійці в Ліцеї №1 (колишня школа №36). Навчальний заклад заснований у 1958 році. Більше 30 років його очолює Олександр Володимирович Галагуза. Цього року свідоцтва про здобуття повної середньої освіти отримають 58 випускників ліцею. Загальна кількість випускників 11-х класів по місту – 1118. 

"Щиро вітаю всіх випускників з такою важливою подією в житті. Також вітаю батьків випускників, які крок за кроком разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і нелегкий шлях, допомагали, підтримували та раділи їхнім успіхам. Дякую всьому педагогічному колективу за успішно організований освітній процес в цих складних умовах, та за активну волонтерську діяльність, спрямовану на підтримку ЗСУ. 

Шановні випускники! На вашу долю випало важке випробування – закінчувати школу в часи, коли наша країна виборює історичне право на незалежність, гідність і власний шлях розвитку! Щиро бажаю Вам наполегливо йти до мети, вдосконалювати свої знання та реалізовувати цілі! Ми пишаємося Вами!

Вітаю всіх школярів Кам’янського з завершенням навчального року! Бажаю гарно відпочити під час літніх канікул, щоб з новими силами повернутися до навчання 1 вересня! Мирного неба нам усім та Перемоги!", - сказав Андрій Білоусов.

Відео:https://fb.watch/duVGS9gNgV/ 

Також новини у Telegram канал

https://t.me/belousov_andrei

#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske