Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Романковому вирішили багаторічну проблему водопостачання і каналізації

Середа, Березень 17, 2021 - 07:49

У кам’янському селищі Романкове завершили реконструкцію системи водопостачання та водовідведення житлових будинків № 17 і 18 по вулиці Гастелло.

Раніше ці будинки були підключені до водоводу та каналізації санаторію «Дніпровський». Після закриття санаторію людям часто доводилося сидіти без води. Каналізація також скидалася через насосну станцію санаторію, створюючи додаткові труднощі.

«Щоб допомогти людям раз і назавжди вирішити проблему, ми розробили спеціальний проєкт реконструкції водопостачання і водовідведення для двох багатоповерхових житлових будинків. У рамках проєкту були побудовані нові колектори – каналізаційний та водопровідний – і дві насосні станції в обхід санаторію «Дніпровський» та безпосередньо до мереж «Міськводоканалу». На сьогоднішній день ці два будинки забезпечені стабільним водопостачанням і водовідведенням», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Слова подяки за вирішення проблеми, з якою доводилося жити не один рік, жителі сказали міському голові особисто під час його візиту.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei