Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

В одній із шкіл Кам'янського відкрили меморіальну дошку герою АТО

П'ятниця, Лютий 18, 2022 - 14:38

У Кам'янському увічнили пам'ять загиблого в АТО/ООС героя Іванішка Олександра Сергійовича. Меморіальну дошку на честь випускника відкрили в гімназії №27, що у селищі Романкове.

Пам'ятний захід приурочили до Дня Героїв Небесної Сотні. Відкриття меморіального знака пройшло за участю рідних та близьких загиблого, Кам'янського міського голови Андрія Білоусова, керівництва та учнів школи, представників патріотичних і громадських організацій.

У 2018 році Олександр Іванішко був мобілізований до 92-ї окремої механізованої бригади. Служив механіком, отримав звання молодшого сержанта. Згодом дістав підвищення – старший механік-водій. Загинув 1 грудня 2018 року в Авдіївській промзоні, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

«Протягом восьми років у нашій країні тривають бойові дії. На жаль, війна забирає кращих. Це страшна втрата для рідних, близьких та для всіх нас. Низький уклін батькам, які виховали сина справжнім патріотом своєї країни. Наше завдання – назавжди зберегти пам'ять про героїв, щоб про їхній подвиг та мужність знали майбутні покоління. Я бажаю всім нам мирного неба над головою, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир і благополуччя», – сказав Андрій Білоусов.

Присутні згадали життєвий шлях Олександра, вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання, поклали квіти.

«Час не може згладити біль втрати, який ми переживаємо щодня. Я вдячна всім, хто сьогодні прийшов згадати Олександра. Дякую, що пам'ятаєте та шануєте його подвиг», – сказала мама героя Валентина Володимирівна.

Пам'ятний знак нагадуватиме всім про героя, який віддав найцінніше – своє життя – у боротьбі за цілісність та незалежність України.

Олександр Іванішко народився 27 січня 1987 року. У 2004 році закінчив 11 класів та продовжив навчання у Дніпродзержинському технічному університеті на факультеті «Технології машинобудування».

У школі запам'ятався як доброзичливий, товариський, завжди готовий прийти на допомогу. Любив історію та фізкультуру.

Посмертно нагороджений пам'ятною відзнакою міського голови – нагрудним знаком «Захисник України».

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei