Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Кам’янському провели низку заходів

Середа, Червень 1, 2022 - 16:20

Знагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Кам’янському провели низку заходів.

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав дітей, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та у прийомних сім’ях. Побував в родинах, поспілкувався з батьками-вихователями та передав дітям подарунки – квитки на паркові атракціони і солодощі. На обліку служби у справах дітей Кам’янської міської ради перебуває 587 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них – 397 дітей перебуває під опікою та піклуванням в сім’ях громадян. У місті на сьогодні функціонує 17 дитячих будинків сімейного типу та 17 прийомних сімей, в яких виховується 144 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На базі лівобережного дошкільного навчального закладу №31 «Барвінок» відкрили ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Простір ресурсного центру поділений на блоки, обладнаний та організований спеціально для максимально гармонійного освітнього процесу. Емоційного, психологічного та фізичного розвитку дітей, а також для консультативної роботи з батьками.

Окрім того, Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської військової адміністрації Олегом Гапічем привітали дітей в міському парку культури і відпочинку. Вручили нагороди та подарунки учасникам і переможцям квесту, спортивних змагань та онлайн марафону єдності з шахів.

«Вітаю всіх дітей зі святом, дякую батькам, вчителям, батькам-вихователям та всім, хто дарує свою любов і турботу дітям. Дякую нашим ЗСУ та ТРО, які мужньо боронять нашу країну, захищають нас від ворога та створюють умови для мирного життя!» - сказав міський голова.

Відео: https://fb.watch/dn8Du_3ltp/  

Також новини у Telegram канал

https://t.me/belousov_andrei

#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske