Спортивна спільнота Кам'янського вітала випускників дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. На базі СК «Прометей» провели урочистий захід «Гідні Олімпу. Випуск 2026».
Цьогоріч у доросле життя проводжають 73 випускників. Міський голова Андрій Білоусов особисто вручив свідоцтва про закінчення навчання спортсменам. Серед них — чемпіони світу, Європи та України, майстри спорту, кандидати у майстри спорту, стипендіати. Це молодь, яка своєю наполегливістю прославляє Кам’янське як на всеукраїнському рівні, так і далеко за межами держави. За кожним свідоцтвом — роки тренувань, перемоги і поразки, ранкові підйоми, хвилювання перед стартами та постійна робота над собою.
Попри непрості часи, у місті розвивають дитячий та юнацький спорт. Сьогодні у спортивних школах Кам’янського займаються понад 5 тисяч дітей. Лише протягом цього року вони 28 разів підіймалися на найвищі щаблі європейських та світових п'єдесталів.
«Окремі слова вдячності тренерам, які допомагають молоді сформуватися не тільки, як спортсменам, а й як особистостям. Вдячність батькам, які є надійною опорою дітей на життєвому шляху. Щиро вітаю випускників із завершенням навчання у спортивних школах. Бажаю нових перемог у спорті та житті. Кам’янське пишається вами!»
— зазначив Андрій Білоусов.
