Напередодні літнього сезону у Кам'янському традиційно пройшла екологічна толока на Воронячому острові Єлизаветівського котловану.
Цьогоріч захід відбувся у форматі ЕкоФесту. Міський голова Андрій Білоусов разом із депутатами міської ради, ветеранами, активістами ГО «Бджола», студентами, екологами та молоддю прибрали острів та берегову смугу від сміття. Своїм прикладом учасники акції вкотре нагадали, що чистота довкілля починається з кожного.
Окрім прибирання, увагу приділили безпеці та екорозвитку. Фахівці ДСНС провели для учасників інструктаж щодо дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Захисники з Міського ветеранського простору організували навчання з першої домедичної допомоги, а на спеціальних локаціях молодь знайомилася із сучасними методами дослідження якості води та ґрунтів, екологічного моніторингу й природоохоронними ініціативами.
Очільник міста зазначив, що Єлизаветівський котлован — це одна з природних перлин краю, куди щороку приїжджають відпочивальники з усієї області. При цьому саме Воронячий острів — єдина частина узбережжя, яка належить громаді Кам’янського та залишається повністю відкритою для людей без парканів та платного входу.
Андрій Білоусов закликав усіх відпочивальників цінувати цю красу, поважати працю інших і завжди залишати після себе чисте місце відпочинку.
