Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам`янському вшанували подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Середа, Грудень 14, 2022 - 13:16

14 грудня міський голова Андрій Білоусов разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем, керівником Кам’янської міської організації «Союз Чорнобиль України» Миколою Нещеретом та ліквідаторами наслідків аварії вшанували пам’ять загиблих рятівників хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку «Чорнобиль – вічний біль України».

«Аварія на Чорнобильській атомній електростанції була однією з найдраматичніших для нашого народу і всього людства. Трагедія зачепила долі, без перебільшення, кожного українця.

Сьогодні Україна знову рятує світ. Важко було уявити, що в ХХІ сторіччі світ знову зіштовхнеться із загрозою ядерної катастрофи.

Завдяки Збройним Силам України та персоналу ЧАЕС вдалося запобігти новій трагедії. Нині ще залишається під окупацією Запорізька АЕС, де персонал в умовах постійного тиску забезпечує її сталу роботу.

Шановні ліквідатори! Прийміть від мене особисто та від усієї громади щиру подяку та низький уклін. Ваш приклад самовідданості і служіння людям – взірець для молоді, для виховання справжньої особистості. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, витримки, мужності та Перемоги всім нам!», - сказав міський голова Андрій Білоусов.