Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський міський голова зустрівся з представниками громадської організації «Патріот-2015»

П'ятниця, Червень 23, 2017 - 09:19

Члени громадської організації «Патріот-2015» займаються питаннями різнобічної допомоги та захисту інтересів учасників антитерористичної операції та їх сімей.
У ході зустрічі, яка відбулася 22 червня, міський голова Андрій Білоусов розглянув низку питань, які потребують оперативного вирішення.
Більшість їх стосувалася соціальної сфери: надання матеріальної допомоги, ремонту житла, консультацій щодо діючих у місті цільових програм підтримки учасників АТО.
Обговорювалися також механізми допомоги у працевлаштуванні та соціальній адаптації бійцям, які зазнали важких поранень і залишилися інвалідами.
За підсумками зустрічі були намічені шляхи вирішення озвучених проблем із визначеними термінами виконання.
Керівники організації «Патріот-2015» подякували міському голові за допомогу та планомірне вирішення питань, з якими до них звертаються учасники АТО, а також за підтримку їх ініціатив.
«Ми проводимо такі зустрічі раз на місяць і в робочому порядку вирішуємо всі питання», – сказав міський голова.