У Кам'янському за кошти міжнародних інвесторів буде реалізовано проект в рамках програми «Розвиток соціальної інфраструктури», який передбачає капітальний ремонт будівлі середньої загальноосвітньої школи № 9 по вулиці Долматова, 13.
22 березня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів з цього приводу робочу нараду. Представники німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, які виступають координаторами проекту, повідомили, що заявка розглянута урядом Німеччини і прийнята на фінансування. Розробники також представили дизайн проекту. Учасниками зустрічі-презентації стали заступник мера Владислав Мелешко, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко, профільні фахівці.
Зустрічала делегацію директор школи Тетяна Кожушко. Вона зазначила, що для навчального закладу - це грандіозна подія, так як капітальні ремонти в старому корпусі не проводили жодного разу з часу введення будівлі в експлуатацію - 65 років тому.
Частково будівлю школи було відремонтовано у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету за підтримки народного депутата України Олександра Дубініна. Даний проект передбачає цілий комплекс заходів: капітальний ремонт покрівлі, капремонт систем централізованого опалення та водопостачання, каналізації та туалетів, утеплення фасадної частини будівлі, створення ефективного водовідведення, заміну 109 віконних блоків в коридорах, сходових прольотах, їдальні, підсобних приміщеннях, в кабінетах і в актовому залі. Буде замінена зношена і пошкоджена проводка і встановлені енергозберігаючі лампи. У будівлі замінять систему вентиляції, проведуть модернізацію обладнання їдальні.
«Це не перший і не останній інфраструктурний об'єкт, де в результаті тісної співпраці з міжнародними партнерами ми зможемо шляхом модернізації будівель створити комфортні умови для дітей Кам’янського», - сказав мер Андрій Білоусов.




