Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

ЦНАП м.Кам'янського розпочав співпрацю з проєктом міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

Середа, Квітень 20, 2022 - 09:28

ЦНАП м.Кам'янського розпочав співпрацю з проєктом міжнародної технічної допомоги PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» .

За зверненням Міністерства цифрової трансформації України проєкт підтримує працівників ЦНАП органів місцевого самоврядування, на території яких відбуваються активні бойові дії.

Підтримали ініціативу проэкту PROSTO і ЦНАП м.Кам'янського та долучилися до програми тимчасової релокації адміністраторів ЦНАП. Це допоможе:

- зберегти кадровий потенціал органів місцевого самоврядування

- покращити навички переміщених адміністраторів

-  залучити до Кам'янського ЦНАП додатковий людський ресурс, який є начасі, враховуючи роботу Центру турботи на базі ЦНАП.

Проєкт PROSTO готовий підтримувати таких працівників до 2-х місяців і бере на себе всі витрати щодо оплати відрядження для стажування.

Наразі, вже організовано проходження стажування з залученням до роботи в ЦНАП м.Кам’янського двох працівників з інших громад:

- адміністратора ЦНАП Мар’їнської міської ВЦА Донецької

області

- адміністратора ЦНАП Кремінської міської ВЦА

Луганської області.

Продожуємо співпрацю з PROSTO та надамо прихисток всім колегам та колежанкам з ЦНАП. Адже, після перемоги, треба максимально швидко відновити муніципальні сервіси на територіях всіх громад.