Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

«Ігри мужніх» до Дня українського добровольця

Четвер, Березень 13, 2025 - 18:03
У Кам’янському відбувся патріотичний спортивно-масовий захід «Ігри мужніх» присвячений Дню українського добровольця. Уже втретє ці змагання стають платформою для підтримки наших ветеранів, військовослужбовців, родин загиблих героїв, зниклих безвісти та військовополонених. Учасники продемонстрували витримку та силу духу у веслуванні на тренажерах, бомбаскеті, жимі лежачи, армрестлінгу та інших видах спорту. Проте головна мета заходу – не лише спортивні досягнення, а й соціальна адаптація ветеранів та родин військових, залучення їх до активного життя та змістовного дозвілля.
У місті створюють усі умови для допомоги і реабілітації захисників. Працює Центр соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, Центр реабілітації, комунальний заклад «Незламні»
"Кам’янське – це громада, яка шанує своїх героїв і підтримує тих, хто боронить нашу державу. Дякую кожному, хто долучився до організації та проведення заходу. Особлива вдячність учасникам – за витримку, наполегливість і вражаючий приклад сили духу"- зазначив під час заходу міський голова Андрій Білоусов.