Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Звіт Андрія Білоусова за 2017 рік діяльності на посаді Кам’янського міського голови

 

Добігає свого завершення 2017 рік, і, за традицією, ми підбиваємо підсумки виконаної роботи та згадуємо, чого нам вдалося досягти в році, що минає.

Перш за все, хочу зазначити, що цього року для зручності городян ми продовжили розвивати Єдину диспетчерську службу і розширили список послуг наших Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Зокрема, на кінець 2016 року було 163 адміністративних і 30 комунальних, а в цьому році стало 192 адміністративних і 52 комунальних послуги. Разом з тим, утричі зросла кількість громадян, які звертаються у ЦНАП. Якщо в 2016 році їх було близько 84 тисяч, то в 2017 році – 250 тисяч.

 

Особливостями ЦНАП нашого міста є розробка і впровадження нових підходів. Цього року з'явилися Офіси комунальних послуг

Запроваджено перший в Україні Мобільний офіс послуг, який забезпечує доступність адміністративних послуг для людей з особливими потребами і тих, які через стан здоров'я обмежені в пересуванні. 

%

Також у ЦНАП вже встановлено обладнання для прийому і видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта для виїзду за кордон, і вже наприкінці цього року городяни зможуть отримувати їх через ЦНАП.

Крім того, завдяки державній програмі з реконструкції центрів адмінпослуг ми дістали підтримку у виділенні з держбюджету 90% коштів для фінансування реконструкції адміністративної будівлі Центрального ЦНАП. Уже зараз на об'єкті ведуться роботи, в ході яких здійснюється комплексна реконструкція будівлі Центрального ЦНАП. Прилеглу до будівлі територію також буде комплексно упорядковано. Наступного року ми плануємо провести таку ж модернізацію будівлі ЦНАП у Південному районі Кам'янського. В результаті зміниться не лише зовнішній вигляд будівлі, але й статус установи – вона стане Центром надання адміністративно-соціальних послуг

Цього року значно зросла кількість громадян, які звертаються до Єдиної диспетчерської служби, тому ми вдвічі збільшили штат диспетчерів і додали ще 12 ліній для дзвінків. Диспетчерська тепер знаходиться в новому розширеному приміщенні з окремою серверною, яка включає систему відеоспостереження «Безпечне місто» і систему управління освітленням.

Чимало роботи було виконано і в сфері житлово-комунального господарства.

Зокрема, за 2017 рік поточним ремонтом відновлено покриття проїжджої частини понад 60 доріг. Крім того, за рахунок співфінансування з обласним бюджетом проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Менделєєва. Також ремонтувалися дороги прибудинкових територій і навчальних закладів.

Для безпеки дорожнього руху на перехрестях автомобільних доріг із трамвайними коліями в 2017 році було виконано ремонт дорожнього покриття з мощенням бруківкою: на перехрестях проспект Шевченка – вулиця Спортивна та проспект Шевченка – вулиця Москворецька.

У поточному році зовнішнє освітлення було відновлено на 70 вулицях. Крім того, шляхом проведення поточного ремонту електромереж відновлювалося освітлення прибудинкових територій, цього року було освітлено близько 150 житлових дворів.

Приділено увагу й житловому фонду. Поточним ремонтом було відновлено 512 дахів і 79 під'їздів, капітальним ремонтом – дахи 6 будинків.

У 2017 році проводився капітальний ремонт трьох аварійних будинків, у ході якого відновлювалися дахи та інженерні комунікації

Крім цього, за 2017 рік ми відремонтували 33 ліфти, чим практично завершили вирішення проблеми непрацюючих ліфтів у нашому місті.

У цьому році було придбано і встановлено близько 170 євроконтейнерів для ТПВ, під які у 2016 році за кошти обласного бюджету були закуплені спеціальні сміттєвози.

Розпочато реалізацію програми «Шкільний автобус», згідно з якою в цьому році забезпечується безкоштовне підвезення близько трьохсот учнів.


Багато важливих завдань було вирішено і в сфері охорони здоров'я.

Цього року за рахунок грантових коштів «НЕФКО» і співфінансування з міського бюджету завершено капітальний ремонт 3-ї поліклініки. Було повністю модернізовано будівлю, проведено ремонт вхідної групи, утеплено фасад, відремонтовано дах, проведено косметичний ремонт приміщень, а також замінено вікна та системи опалення й холодного водопостачання.

Проведено капітальний ремонт покрівлі будівель лівобережної поліклініки №1 та приймального відділення хірургічного корпусу лікарні швидкої допомоги.

Також у цьому році запущено ще 4 лікарняних ліфти, які доти не працювали від 10 до 35 років.

Крім того, для наших медичних закладів придбано нову апаратуру. Наприклад, апарат УЗД із широким спектром клінічних можливостей, електрокардіографи, проявна машина тощо.


На даний час тривають роботи з реконструкції із розширенням будівлі амбулаторії поліклініки №3.

У 2017 році було придбано близько 180 елементів дитячих і спортивних майданчиків, що дозволило нам упорядкувати близько 70 таких майданчиків.

Також у рамках благоустрою міста на центральних вулицях було прикрашено стовпи освітлення. Декором стали яскраві квіти в підвісних кашпо і національні візерунки. Також до Дня міста на «головній клумбі» Кам'янського з'явилися декоративні фігури тварин, які явно припали городянам до душі.


У сквері на перетині проспектів Свободи та Аношкіна з'явилася нова зона відпочинку з гарними клумбами, підвісними кашпо, лавами та освітленням.

У центральній частині міста в сквері навпроти кінотеатру імені Т.Г.Шевченка відкрили затишну зону відпочинку, окрасою якої став фонтан з підсвічуванням і музичним супроводом.


Цього року фонтани біля Палацу культури «Хімік» і кінотеатру «Мир» вдосконалили, теж додавши до них музичний супровід та підсвічування.

У селищі Будівельників також з'явилася нова упорядкована зона відпочинку з дитячими ігровими елементами і спортивними майданчиками. 


Багато нових культурних об'єктів ми відкрили до Дня міста. Це, насамперед, зони відпочинку:

  • «Парк щастя», що знаходиться на лівобережжі міста. У якому були встановлені ігрові елементи для дитячих розваг, сучасні вуличні тренажери, нові лавки та урни. Також, було прокладено бетонні тротуарні доріжки та відновлено зовнішнє освітлення. 


  • перша частина парку за Палацом «Хімік». Реалізація проекту продовжиться і в 2018 році, але вже після першого етапу реконструкції у сквері відбулися значні зміни. Його територія розширилася, встановили спортивний майданчик з гумовим покриттям для занять воркаутом, дитячі майданчики для малечі від 3 до 7 років, майданчик для відпочинку і прогулянок з колясками. Проклали нові алеї, вимощені тротуарною плиткою. Відновили зовнішнє освітлення, встановили нові лавки та урни.

  • відчинив свої двері й Палац культури імені Горького, який не працював багато років. Місто взяло його на баланс у дуже занедбаному стані, проте вже сьогодні палац процвітає: тепер там знаходиться друга сцена театру імені Лесі Українки.


І, звісно, головною подією Дня міста стало відкриття нашого Центрального парку культури та відпочинку.

Завдяки коштам, виділеним з обласного бюджету, навесні цього року нам вдалося розпочати капітальний ремонт Центрального парку, і вже у вересні він змінився до невпізнання.

Відтепер там функціонують 5 сучасних фонтанів і штучна водойма зі справжнім «островом любові»


На окрему увагу заслуговує сучасний скейтпарк, який відразу отримав почесне звання кращого в Україні. Справжніми окрасами парку стали незвичайна лавочка, яка не має кінця, та чудова вхідна арка, прикрашена різнокольоровою ілюмінацією.

Крім культурних об'єктів, у цьому році було відкрито відділення соціальної адаптації територіального центру соціального обслуговування в Південному районі. Завдяки спільним зусиллям міської влади та керівництва «ЄВРАЗ ДКХЗ» були відремонтовані й передані громаді Кам'янського клуб і спорткомплекс відділення соціальної адаптації.Також на базі територіального центру соціального обслуговування в Південному районі цього року відкрили сенсорну кімнату у відділенні денного догляду змішаного типу для інвалідів і дітей-інвалідів з розумовою відсталістю.У рамках відкритого конкурсу «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» на базі Центральної міської бібліотеки та бібліотеки-філії №9 відкриті безкоштовні коворкінг-центри для переселенців зі східних областей України та жителів міста різних вікових категорій.

Завжди приємно бачити вас, шановні мешканці та гості нашого міста, не лише при відкритті нових об'єктів, а й на масових заходах!

Зокрема, у цьому році нам вдалося зібрати тисячі людей не тільки на ефектне святкування Дня міста, а й на перший у Кам'янському Всеукраїнський фестиваль вуличної музики, на фестиваль «Місто професій». Також, за традицією, в музеї історії міста проводився десятий історико-культурологічний фестиваль «Мамай-fest» та відбулося безліч виставок. У цьому році ми підтримали ініціативу нашої молоді та почали проводити захід «Ніч кіно» на базі кінотеатру «Мир».

З огляду на те, який інтерес і попит викликають спортивні заходи, цього року ми також організували безліч спортивних фестивалів, у рамках яких проводилися змагання, майстер-класи та різноманітні конкурси. Найбільш вражаючі спортфести – це, звичайно ж, Велодень, легкоатлетичний забіг, «Богатирські ігри» за участю найсильнішої людини світу Василя Вірастюка та спортивно-патріотичний фестиваль із реконструкцією бойових дій.

Згадавши про виконану роботу, хочеться повідомити і про деякі плани на прийдешній рік.

Перш за все, на наступний рік заплановано багато робіт із відновлення житлового фонду шляхом поточних і капітальних ремонтів.

Крім того, ми продовжимо відновлювати дороги та освітлювати наші вулиці.

Також у наступному році буде продовжено роботи з благоустрою території міста. За рахунок коштів міського бюджету планується виконати облаштування набережної в Романковому і нової зони відпочинку для жителів району «БАМ», де, крім дитячого та спортивного майданчиків, будуть встановлені фігури казкових персонажів. Крім цього, розпочнеться перша черга реконструкції скверу по проспекту Свободи.

Також, для забезпечення жителів Романкового медичними послугами, у наступному році будуть виділені кошти з міського бюджету на проектно-кошторисну документацію з будівництва амбулаторії (початок будівельних робіт заплановано на 2019 рік).

За рахунок обласного бюджету будуть профінансовані такі об'єкти, як:

- будівництво сучасного дитячого навчально-виховного комплексу на території Романкового;

- будівництво багатофункціонального стадіону на Лівому березі;

- реконструкція Палацу тенісу.

Більш того, за рахунок обласного бюджету планується капітальний ремонт доріг по вулицях Медичній, Дорожній, Ціолковського, Лікарняній та 3-му Травневому провулку.

І все це – лише частина того, що ми плануємо зробити в прийдешньому році для нашого міста.

На завершення хочу подякувати всім вам за підтримку і довіру!

Висловлюю щиру вдячність керівництву нашої області за те, що Кам'янське, як і раніше, не залишається без уваги та фінансування, що дозволяє гідно розвивати наше місто!

Дякую депутатам Верховної Ради України, з якими нам вдалося співфінансувати багато проектів!

Дякую депутатам обласної ради за підтримку та депутатському корпусу міської ради за злагоджену роботу на благо міста!

І величезне спасибі всім кам'янчанам, які день у день докладають свої зусилля для того, щоб наше місто ставало ще кращим, комфортнішим і сучаснішим!

Відео звіту за посиланням: https://www.facebook.com/bilousovandriy/videos/203329611054169/?t=76