Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Звіт Андрія Білоусова за 2021 рік діяльності

 

Шановні мешканці міста! 

По завершенню 2021 року надаю звіт за результатами моєї діяльності та діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради.

Діяльність у сфері освіти та культури

У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України проводиться реконструкція будівель КЗ «Гімназія №11», КЗ «Колегіум №16» та завдяки співфінансуванню з обласного бюджету – КЗ «ДНЗ-ЦРД №27 «Орлятко».

Виконано капітальний ремонт фасаду будівлі та великого залу  КЗ «Кіноконцертний зал «МИР».

У 2021 році за рахунок коштів з міського бюджету здійснено заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури.

 

Проведено капітальні ремонти:

- будівель КЗ «ДНЗ №39 «Ромашка», КЗ «НВО-ліцей НІТ», КЗ «СЗШ №34»;

- приміщень для улаштування ресурсних кімнат у 4 закладах загальної середньої освіти;

- навчальних кабінетів під STEM-лабораторії в КЗ «Технічний ліцей», КЗ «НВО-ліцей НІТ», КЗ «Академічний ліцей №15»;

- їдальні КЗ «Ліцей №13»;

- приміщень будівлі інклюзивно-ресурсного центру «Світ дитинства»;

- реконструкцію приміщення басейну КЗ «ДНЗ-ЦРД №30 «Мальва» та ін.

Крім того, за рахунок міського бюджету протягом року виконувалися поточні ремонти в 13 закладах освіти, ремонтувалися спортивні зали, харчоблоки, інженерні системи, проводили заміну вікон та ін. Також за рахунок субвенцій з обласного та державного бюджетів у 12 закладах загальної середньої освіти оснащені кабінети інклюзивно-ресурсних центрів і проведено поточні ремонти санітарних приміщень та їх облаштування гігієнічним обладнанням.

Діяльність у медичній сфері 

У 2021 році проведено капітальні ремонти у 10-ти відділеннях закладів охорони здоров’я. Побудовано амбулаторію в селищі Романкове. Завершуємо реконструкцію будівлі АЗПСМ № 12 КНП КМР «ЦПМСД № 3». 

Проведено: 

КНП КМР «ЦПМСД №3»
– капітальний ремонт вхідної групи, II-го поверху (друга половина) та III-го поверху (триповерхової будівлі) амбулаторії ЗПСМ №5 КНП КМР «Центр ПСМД №3».

КНП КМР «МЛ №9»:

- капітальний ремонт покрівлі 4-поверхової будівлі стаціонарного корпусу та капітальний ремонт ІV поверху педіатричного відділення;

- капітальний ремонт реанімаційного відділення;

- капітальний ремонт терапевтичного відділення.

 

КНП КМР «МЛШМД» :

- капітальний ремонт кардіологічного відділення;

- завершується капітальний ремонт травматологічного відділення. 

 

КНП КМР «МЛ №7»

- капітальний ремонт системи киснезабезпечення;

- капітальний ремонт терапевтичного відділення;

- капітальний ремонт отоларингологічного відділення.

Також за програмою Президента «Велике будівництво» реконструюють два приймальних відділення – в лікарні № 9 та лікарні швидкої медичної допомоги.

Цього року завдяки фінансуванню з обласного бюджету місто отримало 26 «швидких» для бригад Кам’янської станції екстреної медичної допомоги. Автомобілі оснащені усіма новітніми медичними технологіями. У салоні є система подачі кисню, апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори та електрокардіографи.

Ми доклали багато зусиль для забезпечення міської лікарні № 7 як базового закладу для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Для лікування хворих на COVID-19 наявні 20 апаратів ШВЛ. Під час лікування тяжкого перебігу коронавірусної хвороби проводиться киснезабезпечення, що відбувається як за рахунок кисневих концентраторів, яких у лікарні 322, так і за рахунок централізованого постачання, завдяки капітальному ремонту системи киснезабезпечення інфекційного відділення. Слід зазначити, що в забезпеченні лікарні цими апаратами допомагали наші містоутворюючі підприємства АТ «ДніпроАзот» та ТОВ «Метінвест». 

Також, враховуючи потребу в додатковому місці для розміщення хворих на COVID-19, ми облаштували додаткове відділення на базі міської лікарні №9. 

Діяльність у сфері благоустрою та житлово-комунального господарства міста

Ми продовжили благоустрій зон відпочинку: зокрема, у 2021 році проведено  реконструкцію лівобережного парку, відкрито  новий сквер по вулиці Ухтомського. Відкрили дві нові зони відпочинку: по вулиці Матросова біля школи №3 та у містечку ДДРЕС.


 

Крім того, облаштували дитячі майданчики у 30 дворах міста.

Почали капітально ремонтувати фасади будинків. Зокрема, у цьому році відремонтували фасади 9-ти будинків у центрі міста та облаштували їх декоративним освітленням.

Для безпеки учасників дорожнього руху на перехрестях з підвищеною аварійністю було встановлено 2 світлофорних об’єкти на Майдані Героїв та на Єлизаветівському шосе в напрямку вул. Харківської.

Капітально відремонтовано 2 деформаційних шви на мостовому переході через річку Дніпро та виконано ремонт мостів у селищі Романкове по вул. І. Франка та вул. Молдавській.

Цього року ми виконали ремонт тротуарів на 13-ти вулицях міста, наступного року продовжимо цю роботу.

Крім того, КП «Добробут», яке обслуговує житловий фонд, протягом року провело багато поточних ремонтів у будинках, ремонтувалися покрівлі, комунікації, міжпанельні шви, ДВК та ін. Капітально відремонтували інженерні мережі у 19 будинках, відремонтували та встановили близько 200 піддашків на під’їздах будинків та виконали капітальний ремонт 9 покрівель.

Аварійна служба міста за 2021 рік виконала від мешканців міста близько 40 тисяч заявок, які надходять до Єдиної диспетчерської служби.

За попередні кілька років у місті виконали великий обсяг робіт, освітивши всі вулиці багатоповерхового житлового фонду і більшість вулиць приватного сектору, тому цього року роботи велися тільки на вулицях приватного сектору. За 2021 рік відновлено освітлення на 28 вулицях міста.

Також проведено капітальний ремонт електромереж зовнішнього освітлення по просп. Свободи, на ділянці від площі Визволителів до просп. Аношкіна. 

Наприкінці цього року ми презентували проєкт відновлення лівобережного дренажного каналу. Роботи проводитимуться поетапно протягом кількох років. Перший етап робіт розпочнеться у квітні 2022 року.

 

Діяльність у транспортній сфері 

У цьому році ми також продовжили працювати над якістю перевезення пасажирів. Придбали 3 трамвайні вагони марки Т6А5 із Чехії, які в Харкові пройшли ремонт та адаптацію під колійне господарство Кам’янського. Також придбали 9 міських автобусів марки «Isuzu» 2021 року випуску, екологічний стандарт EURO-5, всі автобуси пристосовані для перевезення інвалідів.

Крім того, придбано 5 шкільних автобусів марки «Isuzu», які є спеціалізованими для перевезення школярів.

Діяльність у сфері муніципальних послуг 

Продовжуючи розвивати напрям муніципальних послуг, у 2021 році розширили їх перелік у наших Центрах надання адміністративних послуг. Зокрема, раніше було 329 адміністративних та понад 100 муніципальних, а зараз перелік адміністративних послуг розширено до 532, які можна отримати в будь-якій філії ЦНАП.

У цьому році в Кам’янському ЦНАП: 

- вперше в Україні запроваджено муніципальний сервіс щодо зміни постачальника природного газу;

- підключено чат-бот, який у режимі 24/7 може надати громадянам вичерпну інформацію щодо адміністративних послуг та муніципальних сервісів;

- розширено спектр консультаційної підтримки громадян у ЦНАП шляхом співпраці зі Спілкою фахівців з нерухомого майна України;

- запроваджено повноцінну співпрацю з платформою «Дія», реалізовано сервіси щодо шерингу документів та ідентифікації особи у ЦНАП за допомогою застосунку «Дія» та ін. 

Крім того, проведено реновацію Південної філії ЦНАП, що покращило умови перебування відвідувачів у фронт-офісі, осучаснило комп’ютерну техніку адміністраторів і дозволило якісніше та швидше надавати послуги. 

Діяльність у сфері молоді та спорту

Відкрито спортивні багатофункціональні комплекси на базі КЗ «СЗШ №18» та на лівобережжі по просп. Перемоги.

Будується великий багатофункціональний спортивний комплекс на просп. Конституції.

По проспекту Аношкіна за кошти інвесторів будується спортивний комплекс «Арена», скоро в місті з’явиться сучасний льодовий каток, що дозволить відкрити секції фігурного катання і хокею та проводити змагання всеукраїнського масштабу.

Крім того, здійснено реконструкцію стадіону на базі КЗ «Гімназія №11».

Для заохочення молоді до спорту протягом року проводилось багато спортивних та молодіжних заходів: «Велодень», танцювальні конкурси, чемпіонати з футболу, змагання з черлідингу, вокальні конкурси, «Miss Beauty Kamianske» та багато інших.

 

Діяльність в інших сферах 

Ми продовжуємо підтримувати ініціативи та потреби городян. 

З 2018 року ми почали підтримку ОСББ та ЖБК. Завдяки цій програмі мешканці будинків ОСББ та ЖБК мають змогу вирішити нагальні проблеми та провести поточні ремонти своїх будинків там, де не було можливості зробити це власним коштом.

У цьому році було співфінансовано 14 ОСББ та ЖБК, які завдяки цій програмі змогли провести необхідні ремонтні роботи в своїх будинках. 

З 2017 року ми впровадили програму «Бюджет участі», яка допомагає реалізовувати проєкти ініціативних городян. Цього року за результатами голосування перемогу здобули 11 проєктів. 2021 рік – ювілейний для Бюджету участі. За 5 років існування конкурсу вдалося реалізувати близько 60 проєктів, авторами яких виступили мешканці Кам’янського. З кожним роком популярність конкурсу та кількість тих, хто голосує за проєкти кам’янчан, зростає.

Крім того, в цьому році ми запустили пілотний проєкт «Бюджет участі. Діти», за результатами конкурсу перемогло 6 проєктів, авторами яких є учні з різних шкіл. Зараз шкільні проєкти на етапі впровадження. Дехто вже користується ними: проводить час у зонах відпочинку та навчається за допомогою нової комп’ютерної техніки. Дехто ще в очікуванні, проте після новорічних канікул обов’язково скористається проєктом.

 

Значущою подією стало присвоєння Кам’янському статус «Прозоре місто» в рейтингу прозорості влади від антикорупційного представництва «Трансперенсі Інтернешнл». Кам’янське увійшло в десятку лідерів (на 6-му місці) в рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України – станом на 2020 рік, а в цьому році ми увійшли у трійку лідерів за приростом балів у рейтингу прозорості.

Крім того, ми сприяємо розвитку приватного бізнесу, завдяки чому в Кам’янському з’являються значущі об’єкти, які прикрашають місто та відіграють важливу роль у житті городян.

У цьому році в місті відкрито новий медичний заклад для пацієнтів з невиліковними та тяжкими хворобами. Сучасний хоспіс паліативної допомоги створили у будівлі, яка раніше не використовувалася та перебувала в аварійному стані, за адресою: вулиця Подільська, 10Б. Хоспіс повністю збудований за інвесторські кошти.

Майже завершено реконструкцію готелю «Зоря», який десятиліттями не знав капітального ремонту. Нові власники перетворюють його на сучасний готельний та бізнес-центр, що стане справжньою окрасою нашого міста.

У наступному році, як і раніше, в наших пріоритетних планах – питання екології, ЖКГ (ремонт фасадів, покрівель, внутрішньоквартальних доріг та інше), відкриття нових зон відпочинку, продовження розвитку транспортної сфери, питання теплопостачання та водопостачання, розвиток медичної, освітньої, культурної, спортивної та соціальної сфер. 

 

З повагою

Міський голова Андрій Білоусов