Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Звіт Андрія Білоусова за 2018 рік діяльності на посаді Кам’янського міського голови

Звіт Андрія Білоусова за 2018 рік діяльності на посаді Кам’янського міського голови​

По завершенню 2018 року надаю звіт за результатами моєї діяльності.

За традицією почну з результатів у сфері житлово-комунального господарства, як основної ланки життєдіяльності міста.

Так, за цей рік, поточним ремонтом зроблено більше 20 доріг за рахунок міського бюджету та капітально відремонтовано 2 дороги: вул. Ціолковського, вул. Лікарняна за рахунок обласного бюджету. Загальна площа відремонтованого асфальтового покриття у 2018 році становить 94 тис.м2.

Хочу зазначити, що цієї зими автомобільні дороги Кам'янського вперше обслуговує КП «КАТП-042802», в роботі якого знаходиться близько 30 одиниць нової спецтехніки: МАЗи, КрАЗи, навантажувачі, автогрейдери. Перші снігопади, показали, що нова техніка ефективно справляється з поставленим завданням.

В рамках забезпечення безпеки на дорогах, відремонтовано аварійну огорожу на мосту в с.Романкове ( «Молдавський міст»), де при сприятливих погодних умовах проведуть асфальтування тротуару.  Також, ми плануємо ремонт швів на лівобережному мосту, вже закуплені необхідні матеріали, тому на початку 2019 року будуть розпочаті ремонтні роботи.

Встановлено нові світлофорні об'єкти: на перехресті вулиці Москворецької з проспектом Тараса Шевченка, на Лівому березі в районі магазину «Сонячний», на перетині Єлизаветівського шосе і пр. Перемоги. У 2019 плануємо встановлення світлофора аварійної ділянки на перетині пр. Свободи та пр. Аношкіна.

Продовжили ремонт трамвайних переїздів за допомогою бруківки на перехрестях: просп.В.Стуса-ул.Каштанов, просп.Аношкіна-просп.Свободи, вул.Звенігородська - просп.В.Стуса.

Також цього року облаштовували доріжки і тротуари з бетону: тротуар по пр. Металургів (між 2 і 3 мікрорайонами), доріжки на прибудинкових територіях 5-го мікрорайону, частину тротуару по 1-му пров. Алчевського, доріжки «Парк щастя».

За 2018 рік було освітлено 72 вулиці і 180 прибудинкових територій.

Із року в рік покращуємо стан житлових будинків шляхом капітальних і поточних ремонтів покрівель, міжпанельних швів, балконів, інженерних комунікацій, ліфтів.

Поточним ремонтом було відремонтовано 130 дахів. Капітальним ремонтом відремонтовано дахи 15 будинків. В наступному році, завдяки підтримці області, ми плануємо великий обсяг робіт з капітального ремонту покрівлі будинків, чим значно покращимо стан житлового фонду.  

Крім цього, за цей період капітально відремонтовано більше 10 ліфтів, які не працювали близько 20 років. За останні 3 роки в Кам'янському відремонтовано понад 100 ліфтів, що дозволило вирішити багаторічну проблему непрацюючих ліфтів. Такий обсяг робіт виконаний завдяки підтримці керівництва області. Також на 2019 рік через обласного бюджету будуть виділені кошти на належне утримання та ремонт ліфтів міста.

Встановлено 20 контейнерів під твердо-побутові відходи, ще 30 закуплено та незабаром будуть встановлені. В наступному році планується закупити та встановити близько 300 контейнерів.

Крім того, за рахунок обласного бюджету, в Кам'янському завершується будівництво сучасного полігону для утилізації твердих побутових відходів.

Протягом року працювали над поліпшенням роботи створених у 2016 році - Єдиної диспетчерської служби та її робочим органом Аварійної служби, задача якої - швидко відреагувати і усунути аварійні ситуації в комунальній сфері. Аварійна служба має спеціально обладнані автомобілі, які готові прийти на допомогу жителям 24 години на добу.

Наші три сучасних Центра надання адміністративних послуг, що розташовані в кожному районі міста, розвиваються з кожним роком.

У 2018 році встановлено обладнання для прийому і видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта для виїзду за кордон, тепер городяни отримують їх через ЦНАП.

В цьому році, завдяки державній програмі, ми реконструювали будівлю Центрального ЦНАП та упорядкували зону відпочинку на прилеглій території. В результаті в Центрі надають не тільки адміністративні послуги, а й соціальні.

Зараз перелік послуг ЦНАП становить - 291 послуга, з яких 95 послуг соціального характеру.

Таким чином, після відкриття офісу соціальних послуг громадянам нашого міста доступні 99% послуг соціального характеру за принципом «єдиного вікна».

Крім того,  наприкінці року ми розпочали реконструкцію й Південного ЦНАП та прилеглої до нього території.

Також, з грудня поточного року, в селещі Карнаухівка почало діяти віддалене робоче місце адміністратора Кам'янського  ЦНАПу, що дозволяє забезпечити  мешканцям селища максимально зручний доступ до якісних адміністративних послуг.

Продовжуємо працювати над розвитком транспортної сфери міста.

Проводили капітальний ремонт трамвайних вагонів.

В цьому році, ми додали на міські маршрути 8 зручних автобусів. А протягом найближчих двох років ми плануємо замінити громадський транспорт на автобуси великої місткості для комфорту наших жителів.

Не залишаючи поза увагою проблеми стану закладів освіти та медицини, ми поступово приводимо їх до ладу, будуємо нові і оснащуємо необхідним.

В цьому році ми відкрили амбулаторію №9 в с.Будівельників.

Протягом року наші лікарні отримували необхідне медичне обладнання.

Так, в цьому році завдяки підтримці керівництва підприємства «ЮЖКОКС» відновили роботу апарату штучної вентиляції легенів для надання невідкладної допомоги новонародженим.

За кошти міського бюджету в рамках громадського проекту "Бюджет участі" для лівобережної поліклініки №1 придбали сучасну ендоскопічну систему.

За грантові кошти Світового банку в Кам'янському реалізується ще один важливий для міста проект: «Створення центру медичної реабілітації учасників бойових дій зокрема, учасників АТО та інших пільгових груп на базі комунального закладу «Кам’янська міська лікарня №5».

На даний момент в лікарні йдуть будівельні роботи, отримана значна частина сучасного медичного обладнання, меблі та техніка для оснащення палат і кабінетів. Проектом передбачена модернізація реабілітаційного відділення, створення відділення лікувальної фізкультури, модернізація фізіотерапевтичного відділення, створення відділення психологічної реабілітації, капітальний ремонт покрівлі.

Крім ремонту навчальних закладів, ми реконструювали ще один - шкільний басейн ліцею № 15.

У с.Романкове, за рахунок обласного бюджету будується навчально-виховного комплекс на території школи №27, який розрахований на 115 дітей. Відкриття заплановано на вересень 2019 року.

Завдяки співпраці з  Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) проводиться реконструкція садочка «Зіронька» №43, також на 115 дітей. Відкриття заплановано на вересень 2019 року.

Також завершується реконструкція школи № 9 (за рахунок GIZ) та капітальний ремонт даху та спортзалу (співфінансування міськбюджет і держбюджет).

В цьому році, за рахунок міського бюджету проведено реконструкцію футбольного поля школи №26.

На лівому березі побудований новий спортивний комплекс ДЮФШ «Надія», будівництво якого проведено за рахунок облбюджету.

У ліцеї № 2 відкрили інформаційний центр,  обладнаний сучасною комп'ютерною технікою, який являє собою бібліотеку з розширеними можливостями.

Відкрили Школу Робототехники. У школі робототехніки є лекційний зал і технічна лабораторія. У лабораторії можна конструювати складні технічні прилади. Для цього в школі передбачені станції, ноутбуки, лазерний різак, 3D-принтер. За допомогою сучасних комп'ютерних досягнень можна буде втілювати в життя всі задумані конструкції.

Завершується реконструкція будівлі критих тенісних кортів СК Прометей, за рахунок облбюджету.

У 2018 році ми продовжували благоустрій зон відпочинку.

Так, за рік, ми виконали: реконструкцію частини скверу по пр. Свободи з Алеєю героїв АТО, відкрили нову зону відпочинку на БАМі «Казкове містечко», фонтан і сцену по вул. Колеусівській,  відкрили набережну в с.Романкове.

В планах масштабна реконструкція Лівобережного парку.

Для збереження всіх наших нових об'єктів і безпеки громадян в цьому році в місті була створена Муніципальна гвардія, робота якої показує відмінні результати. Гвардійці постійно патрулюють всі зони відпочинку, стежать за правопорядком.

В рамках боротьби з незаконно встановленими МАФами і пунктами прийому металобрухту і вторсировини, Муніципальна гвардія спільно з КП Благоустрій виконали величезну роботу. Так, демонтовано - 140 незаконно встановлених об’єктів.

Ми покращуємо наше місто у всіх сферах і така багаторічних проблема, як екологічна, не залишається без уваги.

Так, в цьому році, в рамках Екологічної програми міста на 2016-2020 роки між містом і ДМК уклали Меморандум про співробітництво у сфері поліпшення екологічного стану міста.

На даний момент ДМК вже виконало реконструкцію двох конвекторів із заміною котла - утилізатора і реконструкцію газоочисного устаткування, що дозволило усунути викиди рудого кольору. На наступний рік заплановано проектування та початок виконання робіт з реконструкції аглофабрики, завдяки чому значно зменшиться концентрація пилу и викиди будуть відповідати європейським нормам.

В цьому році ми зробили важливий крок - почали Програму децентралізації опалення.

Ми розробили і затвердили в Мінрегіоні нову схему теплопостачання міста. На сьогодні ми - єдине місто в Україні, який переходить на електроопалення відповідно до затвердженої схеми.

Схема теплопостачання, яку ми розробили, передбачає змішану систему опалення.

Працюючи над гідними умовами життя городян, ми не забуваємо про їх дозвілля.

Цього року ми продовжили традицію щомісячних спортивно-масових заходів, які заохочують тисячі людей до занять спортом, такі як Велодні, легкоатлетичні пробіги, «Богатирські ігри» та багато інших.

Проводили багато культурних заходів для городян та гостей міста, впроваджуємо з кожним роком щось нове і цікаве, наприклад, в цьому році провели фестиваль вуличної їжі.

 

Досягнення комфортного рівня життя кам’янчан було і залишається для мене основною метою роботи на посаді міського голови.

На наступний рік заплановано реалізацію багатьох нових проектів та завершення початих в поточному році.

Вірю, що співпраця однодумців та професіоналів сприятиме забезпеченню економічного та соціального розвитку Кам’янського та задоволенню потреб мешканців нашого міста.