Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янська гандбольна команда – срібний призер Чемпіонату України

П'ятниця, Травень 12, 2023 - 18:03

Жіноча гандбольна команда з Кам’янського «Дніпро-ДЮСШ №1» вперше взяла участь у Чемпіонаті України серед команд вищої ліги та стала срібним призером змагань.

12 травня Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав дівчат та їхніх тренерів Олега й Оксану Усенків з успішним дебютом, побажав подальших успіхів та перемог.

«Ще восени ми проводжали команду на змагання і вручали сертифікат на організацію поїздки та проживання спортсменок. Сьогодні разом з начальником управління молоді та спорту міської ради Едуардом Коряком та головою Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Бджола» Олександром Лукашовим отримали Подяки за допомогу.

Срібні медалі, які завоювали наші дівчата, – чудовий результат. Пишаємося здобутками кам’янських спортсменів, дякуємо за наполегливу працю та завжди готові підтримувати талановиту молодь.

Разом ми все здолаємо та переможемо!» - сказав Андрій Білоусов.