Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янське пишається своїми спортсменами

П'ятниця, Травень 19, 2023 - 13:26

Завжди підтримуємо наших спортсменів та радіємо їх успіхам.

Кам’янчанка Єлизавета Тимофєєва – вихованка ДЮСШ №2 – продемонструвала блискучий результат на Чемпіонаті світу в США та у складі дуету збірної України разом з Анастасією Малошенко з міста Львів виборола срібний трофей для нашої країни. В запеклій боротьбі дівчата стали одними з найкращих у світі.

Завдяки старанням нашої спортсменки Україна увійшла в трійку лідерів. За результатами змагань золото здобули США, срібло отримала Україна, бронзу – Японія.

Сьогодні мер Андрій Білоусов зустрівся з Єлизаветою Тимофєєвою та її тренером Оленою Козинець, які прийшли поділитися враженнями та подякувати за надану допомогу в організації поїздки в США. Попереду нові змагання в Італії тож вручив сертифікат, який допоможе придбати  спортивний інвентар та костюм для виступу. Побажав подальших успіхів та запевнив, що наші спортсмени завжди можуть розраховувати на підтримку влади.

Підтримуємо своїх та разом йдемо до Перемоги!