Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Кам’янський міський голова привітав випускників

П'ятниця, Липень 1, 2022 - 19:47

В житті кожної людини є моменти, які мають важливе значення. Попри військовий стан разом з вчителями та батьками провели в доросле життя медалістів-випускників Кам’янського.
Цього року з 1118 випускників 11-х класів найвищих результатів в навчанні досягли 28 учнів. Це результат якісної роботи педагогічних колективів 13 навчальних закладів та наполегливої праці самих учнів.
Міський голова Андрій Білоусов вручив випускникам золоті та срібні медалі, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.
Також вручив документи про повну загальну середню освіту випускникам Технічного ліцею імені Анатолія Лигуна.

"Дорогі випускники! Шановні освітяни та батьки!
На вашу долю випало важке випробування – закінчувати школу в часи, коли наша країна виборює історичне право на незалежність, гідність і власний шлях розвитку!
Вітаю всіх Вас із визначною подією – закінченням школи, та від душі бажаю завжди вірити в себе і сміливо йти вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрії. Також хочу подякувати батькам за належне виховання та підтримку своїх дітей, а педагогам – за натхненну працю, професіоналізм та творчий підхід до виховання майбутнього України і нашого міста.
Бажаю усім сил, натхнення та віри у себе, і найголовніше, в Україну! Разом до Перемоги!" - сказав Андрій Білоусов.

Відео:https://fb.watch/d-x_87_rZx/

Також новини у Telegram каналі
https://t.me/belousov_andrei
#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske