Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

Міський голова Кам’янського об’їхав з перевіркою об’єкти, що ремонтуються

Середа, Травень 3, 2023 - 19:05

3 травня міський голова Кам’янського Андрій Білоусов перевірив виконання ремонтних робіт на об’єктах охорони здоров’я, освіти та культури.

Приводять до ладу будівлю майбутнього дитячого лялькового театру, де раніше був музей ДМК. Вже восени відкриють новий та перший в місті культурний заклад для маленьких мешканців громади.

Докладається максимум зусиль, щоб покращити умови для пацієнтів, які проходять лікування в медичних закладах Кам’янського. Вперше за 130 років існування ремонтується КНП КМР «Міська лікарня №1», яка надає спеціалізовану психіатричну медичну допомогу мешканцям, вимушеним переселенцям та військовослужбовцям ЗСУ. В будівлях лікарні проводять зовнішні роботи та благоустрій, ремонтують внутрішні приміщення та оснащують необхідним обладнанням.

Також за рахунок залучених коштів Європейського Інвестиційного банку продовжуються роботи з реконструкції гімназії №11 та ліцею №16.  До середини вересня планується відкрити поруч із ліцеєм на проспекті Шевченка нову зону відпочинку з широким тротуаром і сквером, де жителі громади та люди, для яких Камʼянське стало другим домом, разом зі своїми дітьми зможуть відпочити у цей складний час.