14 липня свій День народження святкує Ярослав Шовковий. Чоловік 23 роки прикутий до ліжка після невдалого стрибка в воду, але залишається активним членом громадянського суспільства. Цей День народження для Ярослава став особливим. Додому до іменинника приїхали мер Кам'янського Андрій Білоусов і друзі дитинства, які і організували цей сюрприз. Голова міста привітав Ярослава з Днем народження, побажав довгих років життя і всього самого найкращого, вручив подарунок.
«Не дивлячись на складну долю, Ярослав не втрачає сили духу, пише книги, займає активну громадянську позицію. Бажаю міцного здоров'я йому, його рідним, і близьким друзям, які підтримують всі його ініціативи і починання», - сказав мер.
Ярослав подякував за візит і надану увагу, а також подарував книгу «Життя після травми: сповідь однієї долі», автором якої він є, попросивши сказати свій відгук про роботу. Мер пообіцяв, що найближчим часом прочитає книгу і поділиться з автором своїми враженнями.

