Сьогодні, 6 вересня, Кам'янський міський голова Андрій Білоусов проінспектував хід робіт з реконструкції скверу за палацом культури імені М. Горького.
Як доповіли меру керівники міських служб та підрядних організацій, роботи йдуть точно за графіком і будуть завершені у встановлений термін. Нагадаємо, що урочисте відкриття оновленого скверу заплановано на День міста - 10 вересня.
Сьогодні цю територія просто не впізнати. З того моменту, як тут за дорученням мера почалися ремонтно-відновлювальні роботи, пройшло менше місяця. За цей час в сквері, який більше нагадував занедбаний пустир і був в жахливому стані, провели санітарне прибирання дикоростучої порослі, обрізали і побілили дерева, встановили 25 нових освітлювальних опор, змонтувавши на них 60 світильників з потужними натрієвими лампами. У сквері вже встановлено нові лавки, основні елементи баскетбольних майданчиків, а на полі для міні-футболу стоять ворота. У роботах задіяна величезна кількість спецтехніки і робочих. Одні фахівці займаються фарбуванням огорожі навколо території, де буде великий дитячий ігровий майданчик, другі готують клумби під висадку квітів, треті відновлюють зруйновані складські приміщення палацу культури. Алеї скверу вже також підготували до ремонту і завтра, почнуться роботи по відновленню асфальтобетону. Крім того, фахівці КП «Тепломережі» виконали доручення міського голови та повністю відновили теплову ізоляцію трубопроводу.
«Цей сквер можна назвати другим за величиною після міського парку культури і відпочинку. Його територія величезна і роботи тут зроблено дуже багато. Тепер у всіх городян, а особливо у жителів цього району буде місце, де вони зможуть проводити свій вільний час всією сім'єю і кожен знайде собі заняття до душі. Об'єкт буде повністю готовий до вечора п'ятниці, а в суботу 10 вересня о 10:00 ми урочисто відкриємо нову зону відпочинку», - сказав Андрій Білоусов.







