У Кам'янському 30 вересня включили в роботу новий світлофорний комплекс на перехресті проспектів Аношкіна і Тараса Шевченка.
Запуск нового об'єкта відбувся за участю мера міста Андрія Білоусова.
«Ми включили в роботу світлофор на одному з найжвавіших перехресть нашого міста. Світлофорний об'єкт складається з 14 транспортних і 12 пішохідних світлофорів, обладнаний звуковим супроводом. Безперешкодний проїзд трамваїв, які піднімаються до готелю «Зоря», забезпечить спеціальний датчик і включення зеленого світлового сигналу», - сказав Андрій Білоусов.
Мер також зазначив, що за останні роки в місті встановили 5 світлофорних комплексів на найжвавіших перехрестях Кам’янського і ці роботи будуть продовжені в майбутньому.
Крім того, перехрестя проспектів Аношкіна і Тараса Шевченка планується розширити і збільшити кількість дорожніх смуг для руху автомобілів.
Також новини у Telegram каналі: https://t.me/belousov_andrei



