Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському повністю відкрили рух по мостовому переходу через річку Дніпро

Понеділок, Грудень 9, 2019 - 17:24

У Кам’янському завершилися роботи з капітального ремонту деформаційних швів на мостовому переході через річку Дніпро. 9 грудня міст повністю відкрили для руху автотранспорту.
«Протягом 2019 року ми відремонтували шість найбільш аварійних деформаційних швів. На наступний рік нами передбачено проектування і ремонт іще двох швів. Ці шви зроблені за німецькою технологією, термін їх служби становить до 30 років, а гарантія – до 10 років », – сказав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.
У ході капітального ремонту на мосту в двох напрямках були встановлені нові деформаційні шви виробництва німецької фірми Maurer. Основне призначення деформаційних швів – компенсація температурних розширень конструкції моста. Їхнє оновлення значно підвищить безпеку автомобільного руху.