Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам’янському вітали металургів

Середа, Липень 20, 2022 - 13:53

Разом з генеральним директором ПРАТ «Каметсталь» Дмитром Липпою та начальником Кам’янської районної військової адміністрації Олегом Гапічем Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав працівників комбінату з професійним святом – Днем металурга і гірника, вручили заслужені грамоти та нагороди.
«Наше місто розвивалося разом і завдяки металургійним підприємствам. У цей складний для країни час підприємство «Каметсталь» та весь трудовий колектив згуртовано працює, допомагає військовим ЗСУ та вимушеним переселенцям, наповнює міський бюджет, забезпечує обороноздатність та життєдіяльність міста.
Щиро дякую керівнику підприємства Дмитру Липпі, «Фонду Ріната Ахметова» та всім металургам Кам’янського за важку, але таку важливу роботу. Бажаю добра, процвітання, мирного неба та найскорішої Перемоги!» - сказав Андрій Білоусов.

Також новини у Telegram каналі
https://t.me/belousov_andrei
#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske