Андрій Бiлоусов
Міський голова Кам'янського
“ Ми будемо пишатися нашим містом,
  Кам'янське буде не впізнати
   – воно стане комфортним та зручним
   для життя! ”
Андрій Бiлоусов
“ Мій обов’язок бути відкритим та доступним для кожного, адже саме виборці найняли мене на роботу, і тільки перед ними я зобов’язаний звітувати про виконану роботу на благо жителів міста. ”
Андрій Бiлоусов

У Кам'янському вшанували пам'ять воїнів-афганців

Вівторок, Лютий 15, 2022 - 13:59

15 лютого у Кам'янському відбувся мітинг з нагоди 33-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам'ятний захід відбувся на лівому березі біля монумента загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

У заході взяли участь Кам'янський міський голова Андрій Білоусов, голова Кам'янської районної державної адміністрації Олег Гапіч, керівник ГО «Союз ветеранів Афганістану» Олег Качуровський, секретар міської ради Наталія Ктітарова, заступник міського голови Світлана Колісніченко, депутати міської ради, ветерани війни в Афганістані, рідні та друзі загиблих, представники духовенства, громадськість.

Присутні провели церемонію покладання квітів до монумента та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Андрій Білоусов вручив подячні листи учасникам бойових дій в Афганістані, членам ГО «Союз ветеранів Афганістану», побажав міцного здоров'я та довгих років життя.

«Молодь і всі майбутні покоління мають пам'ятати про ту страшну війну, щоб такого ніколи більше не повторилося. Наша організація постійно займається вирішенням питань ветеранів та членів сімей загиблих. Ми щиро вдячні меру міста Андрію Білоусову за всебічну допомогу та підтримку», – сказав Олег Качуровський.

Завершився мітинг залпами збройового салюту.

Також новини у Telegram каналі https://t.me/belousov_andrei